Posviťte si na to!

Pokud při práci patříte spíše k nočním sovám než k ranním skřivanům, a nejlépe se vám pracuje v noci, pak si jistě získáme vaši pozornost následujícími tipy. Není se čemu divit, právě v noci se totiž v celé domácnosti rozhostí klid a ticho, a vy se tak můžete nikým nerušeni ponořit do technické práce, která vyžaduje plné zapojení vaší pozornosti. Nechceme však, abyste si při věnování se vašemu koníčku kazili zrak, a proto nabízíme s pomocí značky black a decker několik praktických vychytávek do vaší dílny:

Budiž světlo

  • Univerzální reflektorová svítilna. Obsahuje vícebodové světlo a díky vodotěsnému krytu je odolná vůči všem možným nástrahám při práci. Proces nabíjení můžete sledovat na třech světelných diodách. Když vám spadne, nerozbije se, díky odolnému pryžovému krytu. Obsahuje halogenovou žárovku, která vám zajistí přehledné osvícení veškeré rozdělané práce.
  • Svítilna s regulací svítivosti. Potřebujete-li různou intenzitu světelného paprsku v závislosti na typu práce nebo denní době, můžete si jej nastavit na tomto modelu pomocí třípolohového elektronického regulátoru.
  •